Küçük (A) – Bahçelievler Voleybol Spor Kulübü / İstanbul Küçük Kızlar Ligi 3. Bölge Final Grubu (19.04.2023)
Yıldız Takım – Çanakkale Belediyesi Spor Kulübü / Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası Grubu – Tekirdağ (16.04.2023)
Yıldız Takım – Kırklareli Lüleburgaz Spor Kulübü / Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası Grubu – Tekirdağ (15.04.2023)
Yıldız Takım – Tekirdağ Çorlu Belediyesi Spor Kulübü / Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası Grubu – Tekirdağ (14.04.2023)
Yıldız Takım – Edirne Avrupa Yıldızları Spor Kulübü / Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası Grubu – Tekirdağ (14.04.2023)
Küçük (A) – Beylikdüzü Voleybol Spor Kulübü / İstanbul Ligi 3. Bölge B grubu (03.04.2023)
Minik – A / Avcılar Atak Sk. / İstanbul Avrupa Yakası Mini Voleybol Ligi – Osman Solakoğlu SS. (19.03.2023)
Minik – A / İstanbul Gazi Sk. / İstanbul Avrupa Yakası Mini Voleybol Ligi – Osman Solakoğlu SS. (19.03.2023)
A Takım – Sarıyer Belediyesi Sk. / TVF 2. Lig A Grubu – Beylikdüzü Spor Kompleksi SS. (05.02.2023)
Küçük (A) – Olimpia 2023 Spor Kulübü / İstanbul Ligi 3. Bölge B grubu (31.01.2023)
A Takım – Büyükçekmece Voleybol Akademi Sk. / TVF 2. Lig A Grubu – Gazanfer Bilge SS. (29.01.2023)
Küçük (A) – İBB Spor Kulübü / İstanbul Ligi 3. Bölge B grubu (18.01.2023)
A Takım – Smaç Spor / TVF 2. Lig A Grubu (08.01.2023)
Yıldız (A) – Galatasaray / İstanbul Süper Ligi (25.11.2022)
A Takım – Beykent Voleybol / TVF 2. Lig A Grubu (25.12.2022) Yorumlayanlar: Doğan YILMAZ ve Gökhan GÜNER
Küçük (A) – Yeni Yapı SK. / İstanbul Ligi (25.12.2022)
Yıldız (A) – Açı Koleji SK. / İstanbul Süper Ligi (19.10.2022)
A Takım – Küçükçekmece Voleybol SK. / TVF 2. Lig A Grubu (18.12.2022)
Yıldız (A) – Fenerbahçe SK. / İstanbul Süper Ligi (12.10.2022)
Yıldız (A) – Yeşilyurt SK. / İstanbul Süper Ligi (28.09.2022)
A Takım – Eczacıbaşı SK. / TVF 2. Lig A Grubu (11.12.2022)
Midi (A) – Silivri Çağrıbey SK. / İstanbul Süper Ligi (10.12.2022)
Yıldız (A) – Güngören Voleybol SK. / İstanbul Süper Ligi (19.09.2022)
Midi (A) – Eczacıbaşı SK. / İstanbul Süper Ligi (05.12.2022)
Küçük (A) – Büyükçekmece Voleybol Akademi / İstanbul Ligi (04.12.2022)
Küçük (A) – Saydam SK. / İstanbul Ligi (27.11.2022)
Yıldız (A) – Sarıyer Belediye SK. / İstanbul Süper Ligi (18.11.2022)
A Takım – Büyükçekmece Voleybol Akademi / TVF 2. Lig A Grubu (20.11.2022)
Küçük (A) – Güngören Voleybol / İstanbul Ligi (16.11.2022)
A Takım – Vefa Spor / TVF 2. Lig A Grubu (13.11.2022)
Midi (A) – Beylikdüzü Voleybol SK. / İstanbul Süper Ligi (12.11.2022)
Midi (A) – Fenerbahçe SK. / İstanbul Süper Ligi (06.11.2022)
A Takım – Arev Okulları Smaç Spor / TVF 2. Lig A Grubu (30.10.2022)
A Takım – Beykent Voleybol / TVF 2. Lig A Grubu (23.10.2022)
A Takım – Küçükçekmece Voleybol / TVF 2. Lig A Grubu (16.10.2022)
Midi (A) – ANKA / İstanbul Süper Ligi (15.10.2022)
A Takımı – Eczacıbaşı / TVF 2. Lig A Grubu (08.10.2022)
Midi (A) – ES Voleybol / İstanbul Süper Ligi (02.10.2022)